Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

JEDINSTVO FRANCA PORAŽENO OD AKTUELNOG ŠAMPIONA DRŽAVE

Jedinstvo Franca nije uspjelo da napravi iznenađenje u posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva domaće fudbalske lige.

Na domaćem terenu, ekipa Vuka Bogavca je pretrpjela poraz od aktuelnog šampiona zemlje, ekipe Sutjeske iz Nikšića, na kraju je bilo 0:4 za goste.

U prvom poluvremenu Bjelopoljci su parirali protivničkoj ekipi sve do samog kraja poluvremena, kada je Tajron Konrad na asistenciju Dragana Grivića zatresao mrežu Sergeja Joksimovića.

Grivić je bio akter i kod drugog gola, ovog puta u ulozi golgetera. Do kraja su još pogađali Oujidi Sahli i još jednom Tajron Konrad.

Jedinstvo Franca ovu polusezonu je završilo kao 6. Tim prvenstva, sa 23 osvojena boda, ekipa je ostvarila šest pobjeda, pet remija i osam poraza.