Danas su ispred svih pravoslavnih hramova u Bijelom Polju tradicionalno naloženi badnjaci, čime su obilježeni Badnji dan i Badnje veče.
Vjernici su ispoštovali preporuke crkve pa se u skladu sa epidemiološkom situacijom nijesu okupljali u većim grupama, kako bi se smanjio rizik širenja virusa.
Sveto Hristovo drvo osveštali su sveštenici Arhijerejskog namjesništva bjelopoljskog, koji su se pomolili Gospodu za zdravlje, sreću i napredak.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE