Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

“HLADAN TUŠ” U SUDIJSKOJ NADOKNADI – PORAZ JEDINSTVA FRANCE U BARU

Bez golova igralo se 90 minuta i onda “hladan tuš” – završen je meč 22. kola elitne domaće fudbalske lige, koji su odigrali Mornar i Jedinstvo Franca, a koji su domaći riješili u svoju korist rezultatom 1:0.

Gol je postignut u 94. minutu, bili su to posljednji momenti meča. Strijelac je bio rekorder po broju nastupa za nacionalni tim – Fatos Bećiraj. Gol je postigao glavom nakon centaršuta Lazara Lambulića.

Meč na “Topolici” promijenio je i stanje na tabeli prvenstva, Bjelopoljci sa 26 bodova sada zauzimaju osmu poziciju, što je za jednu poziciju gore u odnosu na stanje prije meča.

Bjelopoljci su utakmicu počeli u sastavu:

Rosandić(G), Banda (C), Muzurović, Alić, Cvijović, Idrizović, Dacić, Đorđević, Krnić, Kovačević, Korać.

Igrao je još i Danis Kolić(od 78. minuta umjesto Mladena Kovačevića).

U narednom kolu Jedinstvo Franca dočekuje Iskru, koju je ove sezone oba puta pobjedila.