Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

HET TRIK RALEVIĆA ZA VELIKI PREOKRET

Borac iz Bijelog Polja je odigrao još jedan uzbudljiv meč na gostovanju i zabilježio novu pobjedu nakon preokreta.

U VII kolu Sjeverne regije savladana je Petnjica 5:2.

Favorizovani gosti krenuli su ofanzivno propustivši nekoliko prilika.

Praktično iz prvog ozbiljnijeg napada povela je Petnjica u 11. minutu kada je, nakon kornera, Dino Adrović poslao loptu iza leđa Bulatovića.

U 28. minutu domaći tim, preko Babačića, duplira prednost.

Kada je četiri minuta kasnije Čikić, zbog drugog žutog kartona, dobio crveni karton, činilo se da Petnjica može do prve pobjede. Ipak, igrač manje stimulisao je goste koji nastavljaju da traže put do gola i nalaze ga u 37. minutu, nakon greške golmana domaćih, smanjuju prednost preko Ralevića.

Upravo je Ralević u 67. minutu, nakon fenomenalnog solo prodora, poravnao rezultat.

Ono što je uradio Ralević ponovio je i Poljak četiri minuta kasnije pogodivši za potpuni preokret.

Da su danas bili izuzetno raspoloženi za igru Luka Ralević i Alen Poljak demonstrirali su i u 79. minutu. Poljak je prošao po desnoj strani nakon čega je dobro uposlio Ralevića koji pogađa za 4:2.

Samo dva minuta kasnije Poljak je, nakon još jednog solo prodora, postavio konačan rezultat.