Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

FUDBALERI ARGENTINE OSVOJILI SVJETSKO PRVENSTVO

Kraj Mundijala u Kataru! Kakva utakmica je odigrana u finalu Svjetskog prvenstva, pravi fudbalski spektakl ipak je pripao Argentini, koja je porazila Francusku rezultatom 4:2 nakon penala, u regularnom dijelu rezultat je glasio 3:3.

Kakva utakmica za pamćenje, za istoriju, povela je Argentina golom Lea Mesija, prednost je duplirao Anhel Di Maria. Uzvratila je Francuska zatim golovima Kilijana Mbapea, pa je rezultat nakon 90 minuta glasio 2:2.

U narednih 30 minuta viđena su još dva gola, ponovo je Mesi bio strijelac, a zatim je Mbape iz još jednog penala postigao het-trik i odveo meč u penal seriju.

Penal serija je riješena u korist Argentinaca rezultatom 4:2. Mesi sa prvenstva odlazi sa još jednim trofejom, kakva karijera fudbalera PSŽ-a..