Načelnik Komunalne policije u Bijelom Polju Dušan Drašković, kazao je za RTCG, da ta i inspekcijske službe svakodnevno kontrolišu javne površine u gradu u cilju primjene mjera Nacionalnog koordinacionog tijela (NKT).
On je naglasio da službenici posebnu pažnju posvećuju kontroli ugostitelja, čiji je rad zabranjen, kao i fizičke distance ispred objekata gdje se okuplja veći broj građana, kao što banke, pošta, elektroprivreda i zgrada u kojoj su smješteni organi lokalne uprave.
“Do sada po tom osnovu nije bilo kršenja propisanih mjera, pa nije bilo kažnjavanja”, poručio je Drašković.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER