Korisnici JU “Dom starih” u Bijelom Polju, zajedno sa zaposlenima, na čelu sa direktorom Dejanom Pavićevićem, već pet mjeseci nalaze se u karantinu.
,,Posle pet mjeseci boravka u karantinu, sa ponosom ističem da smo uspjeli da sačuvamo naše korisnike i oneomogućimo ulazak virusa u našu ustanovu”, rekao je Pavićević.
On je kazao da će biti u karantinu tu sve dok postoji i najmanja opasnost po zdravlje njihovih korisnika.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER