Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

BUDUĆNOST SAVLADALA JEZERO U BIJELOM POLJU

Fudbaleri Budućnosti juče su savldali Jezero 3:1 u Bijelom Polju u 13. kolu Prve lige.

Budućnost je u 27. Minutu kada je Marko Mrvaljević pogodio za prednost i vođstvo od 1:0 na poluvremenu.

Početkom drugog poluvremena – poravnanje. Sjajni Naoki Senaga postigao je gol za 1:1 kada je iskoristio upotrebljivu loptu i zaobišao Pavličića. To je ujedno i njegov četvrti u sezoni. Tada su mnogi mislili da slijedi standardna partija Jezera protiv prvaka i eventualno uzimanje boda ili tri.

Nakon prekida Damjan Dakić je bio najsnalažljiviji u kaznenom prostoru i smjestio loptu iza leđa Stefana Kastratovića za novo vođstvo.

Krajnji rezultat postavio je Stefano Almeida, koji je sam sebi iskreirao poziciju i postigao pogotak za nova tri boda aktuelnog šampiona.