Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

BORAC PREOKRETOM DO POBJEDE

Desetkovani Borac bez šestorice standardnih igrača je golovima u sudijskoj nadoknadi trijumfovao u meču sa Polimljem 3:2.

Donaćin je u prvih desetak minuta imao prednost od dva gola.

U 8.minutu lopta pogađa Mahmutovića u glavu a sudija Drljević svira penal za Polimlje. Tomović koristi najstrožu kaznu za vođstvo. Dva minuta kasnije Vukićević duplira prednost. Golu je prethodo nedosuđen faul nad odbrambenim igračem Borca zbog čega su dugo negodovali gostujući fudbaleri.

Alen Poljak je briljirao i na ovom meču.Dva puta je pogodio prečku a u 19.minutu napravio pometnju u odbrani protivnika i smanjio na 1:2.

U drugom poluvremenu,Polimlje ne koristi svoje šanse a kazna stiže u sudijskoj nadoknadi vremena.

Igrao se 93. minut kada je Čikić proigrao Poljaka a ovaj nesebično uposlio Aldena Ramovića koji pogađa za 2:2 a ujedno potpisuje i svoj 100. gol u crveno – crnom dresu!

U 95. minutu Poljak bježi odbrani domaćih nakon čega ga u svom šesnaestercu ruši jedan od domaćih igrača.

Aleksandar Madžgalj je pogodio sa “kreča” za preokret i veliko slavlje ekipe iz Bijelog Polja .