Odbornici Skupštine Opštine Bijelo Polje ove godine su po svemu sudeći prije uobičajenog termina pošli na ljetnji odmor.
Poslednja sjednica lokalnog parlamenta, na kojoj se razmatrao obiman Dnevni red, održana je 18. maja uz poštovanje mjera NKT.
Ostaje da se vidi na koji način će funkcionisati ovo predstavničko tijelo, pošto broj inficiranih u našem gradu poslednjih dana naglo raste, a pred odbornicima je dosta pitanja važnih za funkcionisanje grada.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER