Opšta bolnica u Bijelom Polju spremna je da, po novoj odluci Nacionalnog koordinacionog tijela (NKT), zbrine pacijente inficirane korona virusom, saopšteno je zdravstvene ustanove na čijem je čelu dr Biserka Bulatović.
Prošireni su kapaciteti Infektivnog odjeljenja na kojem se već liječi deset oboljelih Bjelopoljaca, kao i tri pacijenta koja čekaju rezultate testa, a imaju simptome.
Obezbijeđena je sva zaštitna oprema, boce sa kiseonikom i terapija važna za izlječenje oboljelih iz naše, ali i susjednih opština, čime će, kako su naveli biti rasterećena bolnica u Beranama.
U Bijelom Polju trenutno ima 211 inficiranih.
BJELOPOLJSKA BOLNICA SPREMNO ČEKA PACIJENTE ZARAŽENE KORONA VIRUSOM

Povezani članci
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE
ILIJA BAKOVIĆ – GOSPODAR POLJOPRIVREDE SA OBRONAKA BJELASICE
NASTAVLJENI RADOVI NA UREĐENJU GRADSKOG STADIONA U NIKOLJCU