U Crnoj Gori su od početka drugog talasa epidemije korona virusa oporavljene 423 osobe, od kojih 83 iz Bijelog Polja, pokazuju podaci Instituta za javno zdravlje (IJZ).
Bitku sa opakim virusom izgubilo je dvoje sugrađana, a na današnji dan oboljelih sa područja bjelopoljske opštine je 133.
U zemlji je trenutno inficirano 2.017 lica.

Povezani članci
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE
ILIJA BAKOVIĆ – GOSPODAR POLJOPRIVREDE SA OBRONAKA BJELASICE
NASTAVLJENI RADOVI NA UREĐENJU GRADSKOG STADIONA U NIKOLJCU