Bijelo Polje moglo bi da ostane bez jedinog odlagališta otpada u gradu, jer je državna komunalna inspekcija nakon nadzora naložila njegovo zatvaranje.
Prije par dana korisnicima usluga komunalnog preduzeća Lim iz Bijelog Polja stigla je poruka u kojoj su obaviješteni da od 7. maja komunalno preduzeće više neće vršiti odvoz komunalnog otpada, zato što je državna komunalna inspekcija privremeno zatvorila deponiju u Dubrakovu. Srećom, taj problem je riješen već narednog dana i nije došlo do pomenute obustave, ali samo privremeno, rok je produžen još mjesec dana.
Izvor: RTCG
Novinarka: Milica Sekulić

Povezani članci
UČENIK OŠ „RISTO RATKOVIĆ“ LAZAR GRUBOVIĆ NAGRAĐEN NA KONKURSU U PANONIJI
„TUNEL” DOPUTOVAO U BIJELO POLJE: O ŽALBAMA NA OSLOBAĐAJUĆU PRESUDU NAKON MIŠLJENJA TUŽILAŠTVA
UČENICA OŠ „BRAĆA RIBAR“ STAŠA OBRADOVIĆ OSVOJILA PRVU NAGRADU NA LIKOVNOM KONKURSU