Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

ARSENALA I JEDINSTVO PODIJELILI BODOVE

Uzbudljiva utakmica između Arsenala iz Tivta i Jedinstva završila je rezultatom 2:2 na renoviranom stadionu u Tivtu.

Ovaj susret je obećavao uzbuđenje, rivalstvo i neizvjesnost, a igrači oba tima nisu razočarali svoje navijače.

Gosti, ekipa Jedinstva, su brzo preuzeli kontrolu nad utakmicom i već u 3. minutu stigli do vođstva zahvaljujući pogotku kapitena Dulovića. Ovaj rani gol dao je Jedinstvu dodatno samopouzdanje, a Arsenal je morao brzo reagovati kako bi se vratio u igru.

Arsenal je pružio odgovor u 11. minutu, kada je Đorđević poravnao rezultat na 1:1.

Drugi gol za Jedinstvo nije se dugo čekao. U 29. minutu, Korać je iskoristio priliku nakon nesporazuma u odbrani Arsenala i ponovo doveo svoj tim u vođstvo. Jedinstvo je pokušalo zadržati svoju prednost tokom ostatka prvog poluvremena, ali Arsenal nije odustajao.

U drugom poluvremenu, Arsenal je pokazao odlučnost da se vrati u igru i stvori šanse za izjednačenje. Napori su se isplatili u 77. minutu, kada je Đorđević postigao svoj drugi gol na utakmici.

Do kraja utakmice, oba tima su se borila za odlučujući gol, ali mreže su ostale netaknute. Utakmica se završila podjelom bodova, ostavljajući oba tima sa osjećajem da su mogli postići više.