Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

ALEN POLJAK ZA POBJEDU NA OTVARANJU SEZONE

U prvom kolu Sjeverne regije OFK Borac je, na teškom gostovanju u Andrijevici, slavio protiv ekipe Komova sa 2:1.

Bjelopoljci su poveli u 4.minutu. Lazar Đeković je dobro prošao po desnoj strani a Alen Poljak iskoristio dobar centaršut da dovede goste u vodstvo.

Borac nije iskoristio brojne izgledne prilike a kazna za sve promašaje stigla je u 78. minutu.

Iskusni Deletić je pobjegao odbrani crveno-crnih i odlično pogodio sa nekih dvadeesetak metara.

Ipak ,za pobjedu i važne bodove na otvaranju sezone pobrinuo se Alen Poljak. On se, u 89. minutu, najbolje snašao u šesnaestercu domaćih i pogodio za veliko slavlje gostujućeg tima.

Prvu pobjedu kao trener ostvario je Rade Korać nekadašnji fudbaler Jedinstva,Mogrena i Borca.