ALEKSANDRA AŠANIN DOBITNICA DIPLOME “LUČA B” U SREDNJOJ ELEKTRO-EKONOMSKOJ ŠKOLI
Aleksandra Ašanin dobitnica je diplome “Luča B” u Srednjoj elektro-ekonomskoj školi.
“Nakon osnovne škole nisam imala jasnu predstavu o tome šta želim da upišem, ali sam uvijek više voljela prirodne predmete u odnosu na teorijske. Zbog toga sam se spontano odlučila za smjer Elektrotehničar za razvoj veb i mobilnih aplikacija – i ispostavilo se da je to bila prava odluka. Iako ranije nisam imala iskustva sa programiranjem, brzo sam se pronašla u tom području i zavoljela ga”, kazala je Aleksandra.
Tokom školovanja stekla je korisna znanja i vještine koje planira dalje da razvija.
“Smatram da je upis Elektro-ekonomske škole bio veoma važan korak, jer sam stekla predznanje koje će mi biti itekako korisno u daljem školovanju. Iako mi diploma ‘Luča’ nije bila primarni cilj, do nje sam došla postepeno – trudom i posvećenošću. Ovo priznanje mi predstavlja veliku motivaciju i dodatno me podstiče da nastavim da se razvijam u oblasti koju volim”, dodaje Aleksandra.
Ima i savjet za buduće generacije.
“Može se desiti da nekome smjer koji upiše ne odgovara, pa bih poručila budućim generacijama da dobro razmisle čime žele da se bave u budućnosti”, ističe.
Čestitamo Aleksandri i želimo joj puno uspjeha u daljem školovanju!

Povezani članci
BIJELO POLJE: POČEO 55.FESTIVAL DRAMSKIH AMATERA CRNE GORE
BIJELO POLJE: NAJAVLJENA TRAJNA ZAŠTITA STAROG GROBLJA-MEZARJA U BLIZINI IZGRADNJE CENTRA ZA UPRAVLJANJE OTPADOM
OPŠTINA BIJELO POLJE SE OGLASILA POVODOM OPTUŽNIH PREDLOGA PROTIV LOKALNIH FUNKCIONERA