Predsjednik Opštine Bijelo Polje mr Petar Smolović čestitao je danas u svoje lično i u ime lokalne uprave Badnje veče i Božić, vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti i sveštenstvu.
“Želim da u dobrom zdravlju, radosti i blagostanju, sa svojim bližnjima provedete Badnje veče i predstojeći Božić. Ova, za sve izazovna godina naučila nas je da su solidarnost, jedinstvo, međusobno poštovanje i briga jednih o drugima, vrijednosti su i vodilja u bolju budućnost”, naveo je on u čestitki.
Smolović je poželio da ovi blagi dani svima donesu zdravlje, uspjeh i napredak.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER