Osnovna škola “9. Maj” u bjelopoljskom naselju Sutivan, dobila je novog direktora.
Nakon sprovedenog javnog konkursa rješenjem ministra prosvjete Damira Šehovića, na tu dužnost postavljena je diplomirani pedagog, Marijana Kovačević.
Na čelu ove vaspitno – obrazovne ustanove bio je Vojislav Žujović, a škola je najveće uspjehe postigla u vremenu njegovog prethodnika Branka Lazovića, dobitnika nagrade “Oktoih”.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER