UDES U BIJELOM POLJU, PJEŠAK PREVEZEN U BOLNICU
Saobraćajna nezgoda u mjestu Rakonje.
Jedna osoba povrijeđena je u udesu na obilaznom magistralnom putu u mjestu Rakonje u Bijelom Polju, danas oko 17:45 sati.
Osnovno državno tužilaštvo u Bijelom Polju je saopštilo da su u saobraćajnoj nezgodi učestvovali automobil i pješak, koji je prevezen u Opštu bolnicu u tom gradu, radi ukazivanja pomoći.
Uviđaj je obavio dežurni tužilac, u prisustvu vještaka saobraćajne struke i ovlašćenih policijskih službenika Odjeljenja bezbjednosti Bijelo Polje.
Izvor: ND Vijesti

Povezani članci
PRIČE IZ BIJELOG POLJA – PRIJATELJSTVO JAČE OD VREMENA
MEDVJED SA MEČETOM NA DVADESETAK METARA OD KUĆA U BJELOPOLJSKOM SELU
OD ŠKOLSKIH KLUPA DO NOVIH ŽIVOTNIH PUTEVA: GENERACIJA 2016/2017. PROSLAVILA 10 GODINA MATURE