BJELOPOLJKA MILICA NEDOVIĆ MAGISTRIRALA SA OCJENOM 10
Naša sugrađanka, Bjelopoljka Milica Nedović magistrirala je na Šumarskom fakultetu u Banjoj Luci sa ocjenom 10.
Prije toga, Milica je pohađala gimnaziju „Antona Aškerca“ u Ljubljani, nakon čega je na Univerzitetu u Ljubljani završila akademske studije i stekla zvanje univerzitetski diplomirani inženjer šumarstva.
Svoje školovanje nastavila je u Banjoj Luci, gdje je uspješno završila master studije.
Milica planira da svoje obrazovanje nastavi upisom doktorskih studija iz oblasti šumarstva.

Povezani članci
PROJEKCIJOM FILMA ,,PARAZIT” POČELA MANIFESTACIJA „OTVORENI BIOSKOP – FILM LJETNJE NOĆI”
PREVOZNICI ODUSTAJU OD BLOKADA GRANICA?
SEZONA NA SJEVERU: RASTU POSJETE NACIONALNIM PARKOVIMA, HOTELI DOBRO POPUNJENI