BIJELO POLJE JE UZ CETINJE
Povodom trodnevne žalosti, koja je proglašena u Crnoj Gori zbog nezapamćene tragedije koja se dogodila na Cetinju, zastave ispred zgrade Opštine Bijelo Polje, kao i svih drugih ustanova i jarbolima u našem gradu, spuštene su na pola koplja.
Vlada Crne Gore je sinoć donijela Odluku da, povodom nezapamćene tragedije na Cetinju u kojoj je juče ubijeno 11 osoba, a šest povrijeđeno, proglasi trodnevnu žalost.
BIJELO POLJE JE UZ CETINJE
Dani žalosti su subota, nedjelja i ponedjeljak, odnosno 13, 14 i 15. Avgust 2022. godine.

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER