Bivši predsjednik Vlade Crne Gore i aktuelni zamjenik predsjednika Demokratske partije socijalista Duško Marković, čestitao je danas Bjelopoljcima Dan Opštine.
“Poštovani građani Bijelog Polja, u svoje ime i u ime DPS Crne Gore čestitam vam Dan opštine. Bijelo Polje je u prethodnim godinama ušlo u razvojni ciklus koji je vaš grad vratio na mjesto koje mu pripada – mjesto ekonomskog i razvojnog središta Sjevera i multikulturne Crne Gore”, napisao je Marković na Twitteru.
Zadatku da žive bolje uz tradicionalni suživot, odgovorile su crnogorska Vlada i bjelopoljska lokalna uprava.
“DPS i ja lično, učinićemo sve da Bijelo Polje nastavi ovim putem, na dobrobit svakog njegovog žitelja, uz dalji prosperitet Sjevera i trajnu odbranu najviših vrijednosti naše Crne Gore”, istakao je Marković.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE