U znak sjećanja na 03. januar 1945. godine kada je oslobođeno u Drugom svjetkom ratu, Bijelo Polje će danas proslaviti Dan Opštine.
Tim povodom tradicionalno će biti položeni vijenci na spomenik Palim borcima u centru grada, a nakon toga biće održana svečana sjednice SO, na kojoj će predsjednik Opštine uručiti Trećejanuarsku nagradu.
Jubilej će biti obilježen uz strogu primjenu svih epidemioloških mjera, zbog pandemije korona virusa.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE