Voda sa izvorišta rijeke Bistrice je ispravna za piće, saopšteno je iz bjelopoljskog Vodovoda.
“Rezultati fizičko – hemijske analize vode sa izvorišta i iz gradske mreže ne pokazuju zamućenje vode na izvorištu „Bistrice“, iz kojeg snabdijevamo vodom za piće korisnike na području Opštine Bijelo Polje. Napominjemo da se hlorisanje vode vrši redovno u sadržaju hlora od 0,20 do 0,30mg miligrama po litru”, kazali su iz tog preduzeća.
Ekipa Tehničke službe Vodovoda „Bistrica“ redovno prati stanje zamućenosti i hlorisanja vode, tako da će pravovremeno obavijestiti potrošače o eventualnim promjenama.

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE