Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

ISTORIJA U PARIZU, NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO DO ZLATA I OSVOJIO SVE ŠTO SE MOŽE OSVOJITI

Kraj u Parizu – Novak Đoković je po ko zna koji put ispisao stranice teniske istorije, savladao u finalu Olimpijskih igara Karlosa Alkarasa 2:0 (7:6, 7:6) i osvojio zlatnu medalju!

Stigao je Đoković do prve zlatne medalje na Igrama u karijeri i jedinog velikog trofeja koji mu je nedostajao da upotpuni kolekciju.

Osvojio je sve što se može osvojiti i potvrdio da je najbolji svih vremena!

Nakon bronze u Pekingu, te četvrtog mjesta u Londonu i Tokiju i ranog ispadanja u Riju, Novak Đoković je sezonu počeo sa samo jednim ciljem – da u Parizu osvoji zlatnu medalju.

A do nje je došao fantastičnom igrom u finalu – bio je ovo najbolji teniski meč ove sezone, Đoković i Alkaras su igrali savršen tenis, a na kraju je, nakon dva taj-brejka, slavio srpski teniser.

Bronzanu medalju je osvojio Lorenco Muzeti, koji je u meču za treće mjesto pobijedio Feliksa Ože-Alijasima.

Izvor: Vijesti