Upravni odbor Atletskog saveza Crne Gore na sjednici je jednoglasno usvojio izvještaj o radu selektora reprezentacije, Osmana Erovića iz Bijelog Polja, uz konstataciju da su u 2020. godini postignuti značajni rezultati.
Osvojene su tri medalja na međunarodnim takmičenjima, od čega jedna srebrna i dvije bronzane, a vrijedi pomenuti i podatak da su veterani osvojili čak 23 medalje (6 zlatnih, 13 srebrnih i 4 bronzane) na međunarodnoj sceni.
“Postignuta su 54 rekorda Crne Gore od čega po 27 u muškoj i ženskoj konkurenciji”, navodi se u saopštenju ASCG.

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!