Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

UBJEDLJIVOM POBJEDOM BORAC SPUSTIO ZAVJESU NA SEZONU 2023/2024!

U poslednjem kolu Sjeverne regije OFK Borac je savladao ekipu FK Gusinje sa 5:1.

Igrao se 8. minut kada je Sijarić dobro proigrao Madžgalja a ovaj majstorski pogodio za vodstvo .

U 27. minutu Sredojević prolazi, kao brzi voz, po lijevoj strani a na njegov povratni pas natrčava Miloš Šćekić i pogađa za 2:0.

Samo minut kasnije novi gol. Ista akcija kao kod drugog gola samo što je sada u ulozi asistenta bio Bojičić a strijelac Sijarić.

Fenomenalna timska igra u prvom poluvremenu krunisana je u 33. minutu.

Još jednom je Bojičić bio u ulozi asistenta, ovoga puta je poslužio kapitena Madžgalja za njegov drugi gol.

Na samom startu drugog poluvremena Borac stiže do petog gola.

U 46. minutu Zejnilović proigrava Kuča a ovaj pogađa sa nekih 20 metara.

Nakon petog gola domaćini su spustili ritam što gosti koriste i u 69. minutu, preko Čekića, smanjuju vodstvo.

“Na kraju možemo reći i da je ova sezona bila uspješna za naš tim koji je sa 19 pobjeda i 5 poraza ponovo zauzeo drugo mjesto!

Koristimo ovu priliku da se zahvalimo svim igračima koji su tokom čitave sezone bili pravi BORCI i ostavljali srce na terenu u svakoj utakmici!

Takođe, čestitke idu i na adresu trenera Radoja Rada Koraća koji je, u debitantskoj sezoni, ostvario odlične rezultate” kazao je prvi čovjek kluba Fetić.