Odbojkaši Jedinstva iz Bijelog Polja poraženi su večeras u gostima od ekipe Galeba, rezultatom 0:3, u meču 7. kola lige Crne Gore.
Naš tim tokom cijelog meča nije bio na očekivanom nivou, pa ih je dosta napravljenih grešaka na kraju koštalo ubjedljivog poraza.
Odbojkaši Jedinstva narednu utakmicu igraju protiv ekipe Budve, narednog vikenda.

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!