Odbojkašice Jedinstva iz Bijelog Polja bile su večeras u gostima bolje od ekipe Budućnosti, slavivši rezultatom 3:1, u meču IX kola crnogorske lige.
Ekipa Mladena Miladinovića nastupila je bez četiri standardne igračice, ali su i pored toga djevojke uspjele da zabilježe izuzetno važnu pobjedu.
Najefikasnija je bila Magdelinić.

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!