Fudbaleri Jedinstva doživjeli su danas novi prvenstveni poraz u Drugoj crnogorskoj ligi.
Bjelopoljci su u gostima izgubili od ekipe Igala, a strijelac oba gola bio je Li, koji je mrežu našeg tima zatresao u 38. i 67. minutu utakmice.
Još jednim neočekivanim lošim rezultatom izabranici Seada Babače završili su jesenji dio šampionata u donjem dijelu tabele.

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!