Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

U KAFANSKOJ TUČI U ROŽAJAMA NOŽEM POVRIJEĐENI VLASNIK I RADNIK LOKALA

Dežurna služba Odjeljenja bezbjednosti Rožaje obaviještena je jutros oko 01.35 časova od strane Jedinice za hitnu medicinsku pomoć da su im se, radi ukazivanja ljekarske pomoći, javili E.H. (36) i S.S. (36), oba iz Rožaja, sa povredama zadobijenim od noža.

Povrede su, kako se sumnja, zadobili u tuči koja je izbila u jednom ugostiteljskom objektu u Rožajama, čiji je vlasnik E.H., a u kojem je S.S. zaposlen.

Oba lica su, radi daljeg medicinskog tretmana, upućena u Kliničko-bolnički centar u Beranama i nijesu životno ugrožena.

O događaju je obaviješten državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Bijelom Polju, po čijem nalogu policijski službenici preduzimaju dalje mjere i radnje.

Policijski službenici su do sada prikupili obavještenja od više lica kao i očevidaca događaja i preduzetim kriminalističkim mjerama i radnjama, identifikovali sve učesnike događaja, u odnosu na koje se preduzimaju dalje aktivnosti u koordinaciji sa nadležnim državnim tužilaštvom.

O ishodu preduzetih aktivnosti javnost će biti blagovremeno obaviještena.

Izvor: Analitika