Godina iza nas bila je puna izazova, ali smo uprkos tome poslovali uspješno i ostvarili pozitivan rezultat. Na zadovoljstvo naših potrošača, redovno vodosnabdijevanje tokom cijele godine nije bilo ugroženo.
Ovakav uspjeh rezultat je predanog rada svih zaposlenih, koji su dali maksimalan doprinos, kao i odgovornog upravljanja menadžmenta, koji je svojim dobrim odlukama i domaćinskim odnosom pokazao kako se vodi jedno preduzeće.
Tokom godine realizovali smo niz projekata kojima smo modernizovali i dodatno digitalizovali naše društvo. Istovremeno, kroz više akcija bili smo posvećeni i humanitarnom radu, pokazujući odgovornost prema zajednici.
Uz podršku lokalne uprave obnovili smo dio voznog parka, a sa tim aktivnostima nastavljamo i u ovoj godini.
Dobri poslovni rezultati iz prethodne godine direktno su uticali na cijenu vode, koja je danas, kao što smo i obećali, znatno niža nego ranijih godina.
I u narednom periodu daćemo sve od sebe kako bi naši sugrađani imali najkvalitetniju i najjeftiniju vodu u državi.

Povezani članci
UČENICI SREDNJE STRUČNE ŠKOLE OSVOJILI DRUGO MJESTO NA TAKMIČENJU „DIGITAL DEN“ U PODGORICI
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI USPJEŠNI NA OLIMPIJADI ZNANJA
MLADI NE PREPOZNAJU DIGITALNE PRIJETNJE, SVAKI ČETVRTI KORISTI DODATNU ZAŠTITU NALOGA