OD BIJELOG POLJA DO BARSELONE: AMIRA IDRIZOVIĆ SE U ŠPANIJI BAVI ISTRAŽIVANJEM I LIJEČENJEM RIJETKIH BOLESTI
Njena priča, poput sudbina mnogih mladih stručnjaka koji odlaze iz Crne Gore, podsjeća koliko talenata naša zemlja gubi
Od Bijelog Polja do vrhunskih laboratorija u Barceloni, mlada Bjelopoljka Amira Idrizović gradi karijeru koju mnogi sanjaju.
Ta doktorka medicine ostala je da radi u Španiji, a bavi se istraživanjem i liječenjem rijetkih bolesti.
Njena priča, poput sudbina mnogih mladih stručnjaka koji odlaze iz Crne Gore, podsjeća koliko talenata naša zemlja gubi.
IZVOR: TV VIJESTI
Novinar: Slobodan Šebek

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER