Predsjednik Opštine Bijelo Polje mr Petar Smolović uputio je povodom smrti mitropolita crnogorsko – primorskog Amfilohija, izraze saučešća sveštenstvu, monaštvu i vjernicima.
“U ime Opštine Bijelo Polje i u svoje lično izražavam saučešće sveštenstvu, monaštvu i vjernicima koji su izgubili svog poglavara. Takođe, želim da uputim iskreno saučešće i porodici Radović iz koje je poticao Mitropolit Amfilohije”, stoji u telegramu predsjednika Opštine Bijelo Polje.
GRADONAČELNIK BIJELOG POLJA PETAR SMOLOVIĆ UPUTIO SAUČEŠĆE POVODOM SMRTI MITROPOLITA AMFILOHIJA

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE