MILIĆEVIĆ I ŠĆEKIĆ NA PRVENSTVU BALKANA ZA JUNIORE U TURSKOJ
Džudisti Favorita Katarina Milićević i Mateja Šćekić otputovali su na Prvenstvo Balkana za juniore U21, koje se održava u gradu Edirne u Turskoj.
,,Nakon što su nas Opština Bijelo Polje i JU Centar za sport podržali kupovinom po dva kompleta kimona, bjelopoljski privrednici i lokalna preduzeća su se udružili i pokrili sve ostale troškove puta. Veliko bravo za sve njih, rad i zalaganje su dobili podršku. Mateja i Katarina, sada je na vama, čekamo medalje. Vi ste naši šampioni”, navode iz kluba Favorit.
Izvor i foto: Džudo klub ,,Favorit”

Povezani članci
BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI STALI U ČETVRTFINALU
JOŠ JEDAN DRŽAVNI REKORD ENESA EROVIĆA
PALA I GRUZIJA – BJELOPOLJSKI GIMNAZIJALCI NASTAVLJAJU POBJEDNIČKI NIZ!