Opština Bijelo Polje donirala je 10 inhalatora za Kovid odjeljenje bjelopoljske Opšte bolnice, saopštili su iz lokalne uprave.Obezbijeđeno je i 250 posteljina za koje su usljed povećanja broja pacijenata iz te zdravstvene ustanove iskazali potrebu.“Kao odgovorna lokalna uprava pokušavamo da damo maksimalan doprinos funkcionisanju zdravstvenog sistema u našoj opštini”, kazao je tim povodom predsjednik Petar Smolović.On je najavio da će i u narednom periodu obezbjeđivati pomoć za zdravstvene ustanove u Bijelom Polju.
LOKALNA UPRAVA DONIRALA BOLNICI 10 INHALATORA I 250 POSTELJINA

Povezani članci
DRUGA VRANEŠKA OLIMPIJADA 28. JUNA: OČEKUJE SE VELIKI BROJ TAKMIČARA I POSJETILACA
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER