UČENICI GIMNAZIJE OČISTILI KISJELE VODE
Bjelopoljski gimnazijalci pokazali šta znači biti aktivan građanin! U okviru Youth Service Day (YSD) i u saradnji sa FLEX alumnistima, među kojima je i Nikolina Raonić, organizovali su akciju čišćenja na Kisjelim vodama.
“Ova aktivnost je ujedno realizovana i kao dio rada ekološke sekcije naše škole, koje već godinama podstiču svijest o važnosti očuvanja prirode”, poručuju gimnazijalci.
Uz rukavice, kese i dobro raspoloženje, mladi su pokazali da se i kroz zabavu i druženje može dati vrijedan doprinos svojoj zajednici u vidu volontiranja, s puno srca!
“Ovakve aktivnosti su podsjetnik da su upravo mladi pokretači pozitivnih promjena. Hvala svima koji su učestvovali i učinili ovaj dan posebnim”, zaključili su gimnazijalci.





Povezani članci
BIJELO POLJE: POČEO 55.FESTIVAL DRAMSKIH AMATERA CRNE GORE
BIJELO POLJE: NAJAVLJENA TRAJNA ZAŠTITA STAROG GROBLJA-MEZARJA U BLIZINI IZGRADNJE CENTRA ZA UPRAVLJANJE OTPADOM
OPŠTINA BIJELO POLJE SE OGLASILA POVODOM OPTUŽNIH PREDLOGA PROTIV LOKALNIH FUNKCIONERA