Sud za prekršaje u Bijelom Polju izrekao je kaznu M.R. (30), koji će morati da plati 500 eura zbog vrijeđanja policajaca.
Njemu je na teret stavljeno da je 24. juna, ove godine oko 20.45 sati, na Trgu golootočkih žrtava, u blizini zgrade Centra bezbjednosti, ometao i omalovažavao policajce koji su se nalazili u kordonu.
Kako se navodi u rješenju suda, on im je više puta povišenim tonom rekao „P…. Milove“.
Inače, ispred zgrade policije se tada okupila grupa sugrađana koji su protestovali zbog pozivanja sveštenika na informativni razgovor.
KAŽNJEN ZBOG VRIJEĐANJA POLICAJACA

Povezani članci
ISELJAVANJE MLADIH I REGIONALNE RAZLIKE I DALJE BEZ SISTEMSKOG RJEŠENJA
VASILIJE DULOVOĆ SPORTSKI PUT GRADI KAO KONDICIONI I PERSONALNI TRENER
PREDSTAVLJEN PROGRAM PODRŠKE ZANATSTVU MINISTARSTVA EKONOMSKOG RAZVOJA I REGISTAR ZANATLIJA ZANATSKE KOMORE