Vijesti iz Bijelog Polja

Građani su nam na prvom mjestu!

JEDINSTVO FRANCA OSVOJILO VAŽNE BODOVE, SAVLADANA JE ISKRA

Fudbaleri Jedinstva France brzo su se oporavili od poraza u Baru u duelu sa ekipom Mornara i danas su nadigrali ekipu Iskre u Bijelom Polju.

Rezultat je na kraju glasio 2:1. A Bjelopoljci su oba gola postigli u prvom poluvremenu.

Tim iz našeg grada je rano poveo – u 12. minutu Bojan Vlaović je na pas Mirze Idrizovića doveo svoju ekipu u vođstvo.

Dvadeset minuta kasnije, Alija Krnić postiže svoj drugi gol u sezoni. Protiv bivšeg kluba je nakon asistencije Đorđija Cvijovića duplirao vođstvo.

Gosti su u 84. minutu ublažili poraz preko Danila Rađena.

Ovom pobjedom Jedinstvo Franca je došlo do 29 sakupljenih bodova i zauzima sedmu poziciju u šampionatu, Iskra je deveta sa 23 boda.

U narednom kolu ekipa Vuka Bogavca gostovaće u glavnom gradu Crne Gore ekipi Budućnosti.