Ivan Jokić iz bjelopoljskog sela Bojišta, jedan je od rijetkih mladih dobrovoljnih davalaca krvi na području naše Opštine.Poslednji put dragocjenu tečnost ovaj uzorni humanista dao je juče u sklopu akcije koju je DDK organizovalo povodom Svjetskog dana dobrovoljnih davalaca krvi, a to je bila prilika da Jokić dobije zahvalnicu za trideseto davanje, na čemu je neizmjerno zahvalan.Ovaj mladić, koji potiče iz ugledne porodice nastaviće sa svojom misijom, te kako je rekao uvijek kada je u prilici pružaće pomoć.Jokić je pozvao sugrađane, pogotovo mlade, da budu humani i slijede njegov primjer.
BJELOPOLJAC IVAN JOKIĆ TRIDESET PUTA DOBROVOLJNO DAO KRV

Povezani članci
NOVA PRAVILA ZA HRANU: PROIZVOĐAČI I TRGOVCI MORAĆE DA DOKAŽU PORIJEKLO SVAKOG PROIZVODA
VIŠE OD FORMULA: KAKO NASTAVNIK STEFAN MADŽGALJ UČENIKE UČI DA ZAVOLE MATEMATIKU
BIJELO POLJE: PROIZVOĐAČIMA SIRA 100 EURA PO USLOVNOM MUZNOM GRLU